Traditsiooniline fotokonkurss „Aastaring Tallinnas“ algas taas.

 


 

Traditsioonilise konkursi eesmärgiks on leida uusi ja huvitavaid fotosid, mis jäädvustaksid pealinnas aset leidnud sündmusi ja tegevusi ning linnapildi muutumist eri aastaaegadel.

 

Võistlusele „Aastaring Tallinnas 2022“ võib saata 2022 aasta jooksul tehtud fotosid. Esitada võib nii mobiili- kui ka digitaalkaameraga pildistatud mustvalgeid või värvipilte, mis esitatakse digitaalsel kujul. Iga osaleja saab üles laadida kuni 4 fotot.

Võistlustöid saab esitada 15. novembrini läbi konkursi kodulehe. Kõik tööd, mis vastavad konkursi tingimustele, avalikustatakse 16. novembrist kuni 1. detsembrini. Konkursi kodulehel toimub avalik hääletamine, kus selgub rahva lemmik.

Esitatud töid hindab ka komisjon, kes valib välja peapreemia ja 10 eripreemiat väärivat tööd. Komisjoni poolt parimaks tunnistatud foto autor saab auhinnaks kinkekaardi väärtusega 500 eurot. Rahva lemmikuks valitud foto autor ja eripreemia vääriliseks tunnistatud fotode autorid saavad kinkekaardid väärtusega 100 eurot. Parimatest fotodest koostatakse näitus Vabaduse väljaku tunnelis.

 

Rohkem infot:

Siret Valge
Keskkonnahariduse juhtivspetsialist
Tallinna Keskkonna- ja Kommunaalamet
siret.valge@tallinnlv.ee